خدمات سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت

سئو یعنی مجموعه فرآیند های که انجام می‌دهید تا وب سایت شما در نتایج جستجو رتبه بالاتری کسب نماید.در واقع قرار گرفتن در رتبه‌های بالا نتایج موتور های جستجو باعث می‌شود سایت شما از ترافیک رایگان و ارگانیک برخوردار شده و با توجه به این که بازدیدکننده از طریق جستجوی کلمات کلیدی هدف سایت شما وارد سایت شما می‌شوند امکان جذب و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری بالا است.

چگونه سئو به افزایش فروش شما کمک می کند؟

 

همه روزه میلیون ها کاربر اینترنتی برای یافتن پاسخ سوال یا پیدا کردن کالا و خدمات مورد نیاز خود به گوگل مراجعه می‌کنند و اگر شما بتوانید در کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کسب کار خود رتبه‌ی مناسبی کسب نماید، می‌توانید هدفمندترین مخاطبان را به سمت سایت خود هدایت کنید، و موفقیت خود را تظمین کنید. اما فقط رتبه داشتن کافی نیست! «شما هزینه نمی‌کنید که رتبه بگیرید؛ شما هزینه می‌کنید که کسب و کارتان را توسعه دهید». ما به شما کمک می‌کنیم که علاوه بر رتبه گرفتن، بیشترین بازدهی ممکن را نیز از سئو داشته باشید.

«ارائه خدمات سئو توسط لیما وب، طی یک فرآیند ۴ مرحله‌ای صورت می‌گیرد»

سئو داخلی

onsite

تمامی اصلاحات و تغییرات مورد نیاز؛ اعم از تغییر در مطالب، پیوندهای داخلی و خارجی، تصاویر، URLها، برچسب‌ها، اصلاحات مورد نیاز در کدهای وب‌سایت، متاها، Titleها و… بر روی وب‌سایت شما (با هماهنگی قبلی) اعمال می‌شود.

تدوین استراتژی

str

با ابزارها و امکانات موجود تحقیق می‌کنیم که مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین کلمات کلیدی برای سئوی وب‌سایت‌تان کدامند. بعد از آن رقبایتان را بررسی می‌کنیم و در انتها، برنامه‌ریزی اجرایی پروسه سئوی وب‌سایت‌تان را تدوین می‌کنیم.

مانیتورینگ همه جانبه

manit

تمامی رفتارهای رقبا، افت و خیز در رتبه‌ها، کلیک‌هایی که بابت رتبه داشتن در هر کلمه‌ی کلیدی داشته‌اید و…، در قالب یک گزارش ماهانه برای شما ارسال می‌گردد. بعد از آن، اقداماتی برای تثبیت رتبه‌های‌تان اجرا می‌گردد.

سئو خارجی

offsite

تمامی اقداماتی که بایستی در خارج از وب‌سایت شما صورت بگیرد، اعم از ایجاد شبکه‌ای لینکی استاندارد، Press Release، بازنشر محتوا در شبکه‌های اجتماعی، هرم‌های لینکی و… مبتنی بر یک استراتژی، اجرا می‌گردد.

اگر به دنبال توسعه کسب و کار آنلاین خود هستید می توانید با خدمات ما به سرعت مراحل موفقیت را طی کنید